Piłkarze Chemika pokonali we Włocławku Lidera 4:0 i dalej prowadzą w tabeli IV ligi.

W pierwszej połowie bydgoszczanie choć wykazywali większą piłkarską dojrzałość na boisku, nie potrafili jej udokumentować bramką. W drugiej połowie rozwiązali jednak worek z golami. Już w drugiej minucie po wznowieniu gry po przerwie bramkę dla Chemika zdobył  Maciej Kot. Na kolejnego gola musieliśmy czekać jedynie 5 minut. Bramkę zdobył Robert Frasz, a po raz drugi asystę zanotował Paweł Olszewski.
Po godzinie meczu było 3:0. Na listę strzelców bramek wpisał się Szymon Babiarz. Wynik meczu w ostatniej minucie gry zdobył Dawid Janicki.

Lider Włocławek - Chemik Bydgoszcz 0:4 (0:0)
Chemik: Tatera - Włosiński , Frasz, Maziarz, Czajka - Osiński, Żurowski, Kot (84' Michalski), Olszewski, Babiarz (64' Janicki) - Mik (64' Nowak)