IV-ligowe derby Bydgoszczy Chemik wygrał z Polonią 4:1.

Chemik pewnie wygrał derbowy pojedynek w IV lidze z Polonią. W pierwszej połowie poloniści prowadzili wyrównany bój z chemikami, ale w drugiej bardziej doświadczona drużyna z Glinek zdominowała wydarzenia na boisku.

Prowadzenie dla Chemika już w 8 min. zdobył Mik. Polonia rzuciła się do ataków, co doprowadziło w 25 min. do wyrównania  po rzucie wolnym. Bramkę na 1:1 zdobył Podolski. Druga połowa należała do gospodarzy. Już w drugiej minucie po wznowieniu gry na listę strzelców ponownie wpisał się Mik. Kolejnego gola w 73 min. zdobył Maziarz z rzutu wolnego. Uderzona przez niego piłka odbiła się od Mika, a kompletnie zmylony Kmiecik nie miał szans na obronę. Wynik na kwadrans przed końcem meczu na 4:1 ustalił Kot.

Widzów: 800.

Chemik Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 4:1 (1:1)

Chemik: Tatera - D. Włosiński, Maziarz, Czajka, Frasz, Żurowski, Osiński, Olszewski, Kot, Nowak, Mik.

Polonia: Kmiecik - Sarnowski, Kubacki, Wysocki, Januszewski, Makowski, Sawicki, Kotyński, Melnyk, Kardasz, Podolski.

Za tydzień chemicy zagrają na wyjeździe ze Startem Warlubie. Polonia podejmie Legię Chełmża.