W 6.kolejce III ligi Chemik Moderator Bydgoszcz przegrał z Mieszkiem Gniezno 2:3.

Chemicy po półgodzinie meczu przegrywali dwoma bramkami. Kontaktową brankę jeszcze w pierwszej połowie zdobył Mielcarek, a nadzieje na punkty dała zdobyta  przez Mika w 83. min. wyrównująca bramka. Niestety, odpowiedź gości była natychmiastowa. Wynik spotkania na 2:3 dwie minuty później ustalił Konieczny.

Za tydzień, 15 września, Chemik zmierzy się na wyjeździe z liderem tabeli, KP Starogard Gdański.

Chemik Moderator Bydgoszcz - Mieszko Gniezno 2:3 (1:2)

Bramki: Wojciech Mielcarek 35', Radosław Mik 83' - Radosław Mikołajczak 23', Gracjan Goździk 29', Adam Konieczny 85'

Chemik Moderator: Laskowski - Kacprzak, Czajka, Więckowski, Włosiński, Osiński, Maziarz, Siekirka (58' Kawałek), Mielcarek (77' Michalski), Kot (77' Prejs), Miłek (62' Mik).