Piłkarze Chemika mecz zaczęli odważnie i ofensywnie. W 26 min. faulowany w polu karnym był Dawid Janicki, a jedenastkę na bramkę zamienił Damian Rysiewski. Na 2:0 dla gości podwyższył w 32 min. Dawid Janicki. Gospodarze jeszcze przed przerwą zdobyli bramkę kontaktową (39’ Jakub Antosik).

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. W 58 min. Dawid Janicki ustalił wynik meczu na 3:1. W 82 min. na listę strzelców mógł wpisać się Oskar Trzepacz, ale trafił w poprzeczkę.

Chemik Bydgoszcz – Górnik Konin 1:3 (1:2)
Górnik: Kołodziejczak – Świderski, Wypych, Śnieg, Krzyżanowski, Majewski, Rojewski, Sobieraj, Antosik, Groszkowski, Paczyński
Chemik: Karol Murawski – Maciej Jarzembowski (79’ Oleksandr Kostiuk), Michał Żurowski, Robert Frasz, Daniel Włosiński – Wiktor Osiński, Damian Rysiewski, Szymon Maziarz, Paweł Olszewski (88’ Robert Kawałek), Szymon Babiarz (79’ Patryk Nowak) – Dawid Janicki (75’ Oskar Trzepacz)