W derbowym meczu w Bydgoszczy BKS zremisował 2:2 z Chemikiem Moderatorem, a Zawisza przegrał na Sielskiej 0:3 z Orlętami Aleksandrów Kujawski.

Dwa mecze 9. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej, w których zagrały bydgoskie drużyny, nie przyniosły wielu punktów. w derbowym meczu, w którym spotkały się Budowlany KS i Chemik Moderator padł remis 2:2. Bliżsi wygranej byli chemicy, ale nie zdołali utrzymać prowadzenia Po pierwszej połowie prowadzili 2:1, ale na 6 minut przed końcem meczu, Szymon Dusza, celnym trafieniem z rzutu wolnego doprowadził do remisu.

BKS i Chemik dopisali sobie po punkcie i zajmują odpowiednio 6. i 9. miejsce  w tabeli (na koncie mają 15 i 14 punktów).

Budowlany KS Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:2 (1:2).

Gole: Jan Chachuła (21), Szymon Dusza (84) - Bartosz Czyżewski (3), Paweł Michalski (32).

---------

Dużo gorzej w IV lidze spisuje się Zawisza. Zgodnie z terminarzem dzisiaj powinien zmierzyć się w Aleksandrowie Kujawskim z Orlętami, ale mecz rozegrany został na Sielskiej. Bydgoszczanie okazali się niezwykle gościnni. Już w 5. min. stracili bramkę. Strata nie poderwała bydgoszczan do walki, a więcej okazji do strzelenia mieli goście, a zawiszan ratował albo Niwiński, albo porzeczka.  Po przerwie aleksandrowianie dobili bydgoszczan dwoma kolejnymi golami.

Trzecia z rzędu porażka zepchnęła Zawiszę na 14. miejsce w tabeli (10 pkt.).

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Zawisza Bydgoszcz 3:0 (1:0)
Gole: Miłosz Sadowski 2 (5, 72), Karol Wienconek (77).