Po pierwszej kwarcie drugiego półfinałowego meczu Basket Ligi Kobiet w Krakowie ponownie zanosiło się na niespodziankę. Bydgoszczanki po 10 minutach gry prowadziły różnicą dwóch punktów. W drugiej partii Biała Gwiazda rzuciła się do ataku, a Artego zatraciło skuteczność. Nieźle poczynała sobie Szczechowiak, która sygnalizuje powrót do dawnej dyspozycji strzeleckiej. Słabszy występ zanotowały Mosby i Międzik.

Stan rywalizacji: 1:1. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw. Kolejne mecze odbędą się w przyszły weekend w Artego Arenie.

Wisła Can-Pack Kraków – Artego Bydgoszcz 81:66 (14:16, 24:12, 23:14, 20:24)

Wisła: Sandra Ygueravide 19, Ewelina Kobryn 18, Vanessa Gidden 10, Meighan Simmons 10, Agnieszka Szott-Hejmej 9, Hind Ben Abdelkader 8, Ziomara Morisson 4, Olivia Szumełda-Krzycka 3, Magdalena Ziętara 0, Claudia Pop 0.

Artego: Maurita Reid 15, Charity Szczechowiak 15, DeNesha Stallworth 10, Martyna Koc 7, Erin Rooney 7, Bernice Mosby 6, Elżbieta Międzik 2, Katarzyna Suknarowska 2, Karina Szybała 2, Klaudia Niedźwiedzka 0, Katarzyna Kocaj 0, Paulina Kuczyńska 0.