Kieleccy siatkarze tylko na początku potrafili utrzymać tempo zdobywania punktów przez Transfer (5:5). Potem bydgoszczanie objęli kilkapunktowe prowadzenie. W samej końcówce gospodarze znowu nawiązali walkę – 18:18 i 21:21, ale w samej końcówce błędy gospodarzy zadecydowały o wygranej gości.

Drugi set już był mniej emocjonujący, bo bydgoszczanie po uzyskaniu przewagi, utrzymali ją do zdobycia 25. punktu. Trzeci set był wyrównany na początku, potem Transfer pokazał, że był dzisiaj drużyną dużo lepszą (19:25).

MVP: Paweł Woicki (Transfer).

Effector Kielce – Transfer Bydgoszcz 0:3 (22:25, 21:25, 19:25)

Effector: Jungiewicz, Maćkowiak, Janusz, Staszewski, Bieniek, Penchev, Kaczmarek (libero) oraz Buchowski, Pająk, Krzysiek, Wacek.

Transfer: Duff, Jarosz, Waliński, Cupković, Woicki, Gunia, John Nally (libero) oraz Jurkiewicz, Wolański, Marshall.