Koszykarze Enei Astorii wysoko pokonali w Inowrocławiu Noteć: 98:61.

Tylko pięć minut na początku meczu gospodarze prowadzili równorzędną walkę na boisku z koszykarzami Astorii. Gospodarek w połowie I kwarty rzutem za 3 punkty wyprowadził "Astę" na prowadzenie 15:13. Od tego momentu bydgoszczanie aż do końca spotkania systematycznie powiększali przewagę.

Wysokie zwycięstwo awansowało Eneę Astorię na 11 miejsce w tabeli I ligi.

Za tydzień bydgoszczanie w Artego Arenie zmierzą się z Siarką Tarnobrzeg (sobota, 10 lutego. godz. 17).

KSK Noteć Inowrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 61:98 (19:30, 11:13, 15:27, 16:28)

Noteć: Paul 13, Żurawski 9, Filipiak 8, Adamczewski 5, Małecki 5 oraz Sroczyński 8, Marciniak 6, Rzosiński 4, Szczepanik 3

Enea Astoria: Fatz 19, Śpica 12, Aleksandrowicz 11, Gospodarek 6, Frąckiewicz 5, oraz Szyttenholm 14, Bierwagen 10, Kornijec 10, Kondraciuk 7, Pochocki 4, Barszczyk 0