Koszykarze Astorii pokonali na wyjeździe Nysę Kłodzko 98:79

Po nieudanym pierwszym meczu w I lidze Enea Astoria zrehabilitowała się i pewnie ograła w Kłodzku Nysę. Rywalizacja toczyła się pod dyktando bydgoszczan, choć w trzeciej kwarcie kłodzczanie zniwelowali prowadzenie gości do zaledwie dwóch punktów. W końcówce tej kwarty i ostatnich 10 minutach dominacja Astorii nie podlegała jednak dyskusji i podopieczni Konrada Kaźmierczyka zdobyli dwa punkty.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Enea Astoria Bydgoszcz 79:98 (12:18, 21:22, 24:25, 22:33)

Zetkama: Kulon 17, Sanny 14, Kasiński 11, Rutkowski 10, Weiss 10, Wojciechowski 9, Jodłowski 6, Kliniewski 2, Kowalski 0, Muskała 0, Rogalewski 0.

Enea Astoria: Śpica 22, Szyttenholm 17, Grod 16, Frąckiewicz 9, Pochocki 8, Bierwagen 8 (10 zb.), Barszczyk 5, Gospodarek 5, Korniiets 5, Fatz 2, Kondraciuk 0, Przybylski 0.