Enea Astoria wygrała drugi ćwierćfinałowy mecz z Biofarmem Basketem Poznań.

W drugim meczu o awans do półfinału I ligi między Eneą Astorią a Biofarmem  Basketem najpierw zapowiadało się na pogrom poznaniaków. Po 5 minutach gry Astoria prowadziła 19:2! Potem goście odrobili większość straty i do ostatniej kwarty mecz był wyrównany. W ostatnich 10 minutach spotkania bydgoszczanie ponownie zaczęli dominować i mecz pewnie wygrali.

Kolejny mecz rozegrany zostanie 13 kwietnia w Poznaniu. Astoria prowadzi 2:0. Rywalizacja toczy się do trzech wygranych.

Enea Astoria Bydgoszcz - Biofarm Basket Poznań 87:75 (25:17, 20:25, 19:20, 23:13)

Enea Astoria: Kukiełka 18, Grod 15, Nowakowski 12, Aleksandrowicz 10, Frąckiewicz 10 oraz Dłuski 10, Śpica 8, Szyttenholm 2, Fatz 1, Pochocki 1, Konraciuk 0

Biofarm Basket: Flieger 14, Jankowski 11, Kurpisz 11, Metelski 8, Bręk 0 oraz Rostalski 12, Samsonowicz 11, Smorawiński 3, Tomaszewski 2, Czyż 2, Woroniecki 1