Bydgoszczanki dobrze rozpoczęły mecz i objęły prowadzenie 10:6. Potem jednak torunianki przejęły inicjatywę. W drugiej kwarcie ich przewaga wzrosła nawet do 28:14. Bydgoszczanki zerwały się do odrabiania strat po przerwie, ale ostatnie 10 minut ponownie należały do przyjezdnych. Słabszy mecz zanotowała Maurita Reid na 9 punktach, skutecznie blokowana przez rywalki.

Stan rywalizacji: 2-2 i o awansie do półfinału Basket Ligi Kobiet zdecyduje piątym mecz. Rozegrany zostanie w Toruniu 29 marca o godz. 18.

Artego Bydgoszcz – Energa Toruń 55:65 (12:18, 15:20, 14:12, 14:15)

Artego: Denesha Stallworth 18, Maurita Reid 8, Elżbieta Międzik 6, Martyna Koc 2, Erin Rooney 0 oraz Katarzyna Suknarowska 13, Bernice Mosby 5, Charity Szczechowiak 3, Klaudia Niedźwiedzka 0 i Karina Szybała 0

Energa: Nicole Michael 19, Darxia Morris 17, Kelley Cain 13, Julie McBride 10, Julia Adamowicz 6 oraz Martyna Cebulska 0, Klaudia Sosnowska 0 i Emilia Tłumak 0