Artego Bydgoszcz po raz drugi przegrało w Europucharze z Umea Udominate i straciły na rzecz Szwedek pozycję lidera w grupie.

Koszykarki Artego przegrały w ubiegłym miesiącu w Bydgoszczy ze szwedzkim zespołem Umea Udominate 70:74 w drugiej kolejce gr. C Euro Cup. Rewanż w Szwecji też się nie udał. Bydgoszczanki radziły sobie z rywalkami w pierwszej połowie meczu, druga należała już do Udominate.  Gospodynie ostatnie 10 minut wygrały aż 30:14, a cały mecz 86:72. Po tym sukcesie są zdecydowanie bliżej pierwszego miejsca w grupie.

Umea Udominate - Artego Bydgoszcz 86:72 (14:21, 19:21, 23:16, 30:14)

Artego: Jennifer O'Neill 20, DeNesha Stallworth 14, Julie McBride 11, Dragana Stanković 10, Elżbieta Międzik 8, Agnieszka Szott-Hejmej 7, Justyna Żurowska-Cegielska 2, Julia Adamowicz 0, Karolina Poboży 0