W 14 kolejce I ligi koszykarze Astorii przegrali w Artego Arenie z Elektrobudem-Investment ZB Pruszków 75:82

Koszykarze Astorii doznali dzisiaj we własnej hali dotkliwej porażki z zespołem, który był niżej uplasowany w tabeli. O porażce zadecydowała ostatnia minuta meczu, w której bydgoszczanie spisali się katastrofalnie. Na dwie minuty przed końcem spotkania Astoria wygrywała 73:70. Przez pozostałe dwie bydgoszczanie "rzucili" dwa punkty, a goście dwanaście.

Porażka, 4. z rzędu, zepchnęła bydgoszczan na 12. miejsce w tabeli.

Enea Astoria Bydgoszcz - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 75:82 (15:18, 20:17, 20:19, 20:28)

Enea Astoria: Frąckiewicz 15, Bierwagen 14, Pochocki 13, Gospodarek 11, Fatz 8, Grod 5, Śpica 4, Kornijec 3, Szyttenholm 2, Barszczyk 0.

Elektrobud-Investment ZB: Madziar 21, Cechniak 15, Mikołaj Stopierzyński 13, Cetnar 9, Ornoch 9, Kordalski 7, Hubert Stopierzyński 6, Olszewski 2, Hałas 0, Kalinowski 0.