W półfinałowym meczu Suzuki Pucharu Polski KS Basket 25 Bydgoszcz przegrał z CCC Polkowice 68:70. W finale CCC Zmierzy się z Arką Gdynia.

Basket 25 nie był faworytem półfinałowego meczu o Puchar Polski z CCC Polkowice. Jednak w pierwszej połowie bydgoszczanki zaskoczyły rywalki agresywną grą i do przerwy prowadziły różnicą 10 punktów.

Zacięta walka o awans do finału toczyła się do ostatniej sekundy spotkania. Na 43 sek. przed końcową syreną Evans wyprowadziła bydgoszczanki na prowadzenie (68:66). Ostatnie sekundy meczu należały jednak do polkowiczanek. "Trójka" Ellenberg-Wiley zmieniła przodownictwo w meczu, a rzut Evans na 9 sek. przed końcem był niecelny. Wynik meczu ustaliła jednym wykorzystanym rzutem wolnym Hampton.

CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz 70:68 (8:13, 20:25. 25:16, 17:14)

CCC: Ellenberg-Wiley 24, Hampton 15, Gretchen 7, Telenga 7, Gajda 3 oraz Nacickaite 8, Stanković 6, Kantzy 0

KS Basket 25: Evans 22, Burdick 19, McBride 14, Międzik 6, Michałek 2 oraz Stankiewicz 5, Boonstra 0