Piłkarze Zawiszy w meczu 17. kolejki B klasy rozgromili w Sadkach GLKS 9:1.

Zawisza urządził sobie ostre i częste strzelanie w Sadkach. Worek bramek otworzył w 7 min. Paweł Kanik. Do przerwy było 4:0, bo w ostatnich pięciu minutach gry bramki dla niebiesko-czarnych zdobyli: Maciej Nowacki, Adrian Brzeziński i Wojciech Ruczyński.

Obraz gry w drugiej połowie nie zmienił się. Piątego gola dla zawiszan zdobył Brzeziński, a na 6:0 poprawił wynik Maciej Nowacki. W 67 min. kolejnego gola zdobył Kanik. W 70 min. honorową bramkę dla gospodarzy zdobył  Bartłomiej Galkiewicz. W 75 min. podwyższył rezultat Tomasz Widomski, a na 9:1 wynik meczu w 77 min. ustalił  Kanik.

Bydgoszczanie umocnili się na pozycji lidera tabeli i wyprzedzili też Wisłę Fordon dodatnim bilansem bramkowym: plus 52 Zawiszy do plus 48 Wisły.

GLZS Sadki - Zawisza Bydgoszcz 1:9 (0:4)

Zawisza: Niwiński - Setlak (71. Lewandowski), Kiełpiński, Stoppel, Bąk - Brzeziński (71. Widomski), Kot, Nowacki (85. Szumla), Bereza (56. Jabłoński), Kanik - Ruczyński.