Biegnąca w sztafecie 4x400 m  Iga Baumgart z BKS Bydgoszcz wywalczyła brązowy  medal na lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Londynie.

Mało kto spodziewał się tak znakomitego występu polskiej sztafety 4x400 m kobiet w ostatnim dniu lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie. Polska sztafeta w składzie: Małgorzata Hołub, Iga Baumgart, Aleksandra Gaworska i Justyna Święty sprawiła jednak niespodziankę i wywalczyła brązowy medal. Wielki wkład w jego zdobycie miała biegnąca na drugiej zmianie  28-letnia sprinterka BKS Bydgoszcz, która wyprowadziła Polki na trzecie miejsce.

Poza konkurencją była sztafeta USA. Amerykanki wygrały w czasie 3:19.02. Drugie na mecie były Brytyjki w czasie 3:25.00. Justyna Święty pewnie  utrzymała trzecią pozycję i Polki z czasem 3:25.41 wywalczyły brązowy medal.