W 13. kolejce IV ligi wszystkie trzy bydgoskie drużyny odniosły zwycięstwa. Zawisza pokonał w Gniewkowie 1:0 Unię, Chemik wysoko wygrał we Włocławku z Włocłavią 7:2, a BKS rozgromił w Bydgoszczy Orlęta Aleksandrów Kujawski 6:1.

Zawisza po raz pierwszy wystąpił pod wodzą trenera Przemysława Dachtery. Mecz był wyrównany, ale w końcówce spotkania przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, a bramkę na wagę trzech punktów w 74 min. po akcji Kozłowskiego zdobył Prejs.

Zawisza zajmuje 14. miejsce w tabeli (16 pkt.). Następny mecz 2 listopada o godz.12:00 na stadionie przy Sielskiej z Notecianką Pakość (16 miejsce - 13 pkt.)

Unia Gniewkowo - Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:0)

Zawisza: Michał Oczkowski - Cielasiński, Żurowski, Sochań, Wiśniewski, Żyliński (88' Straszewski), Brzeziński (65' Prejs), Piekuś (70' Dahms), Witucki, Mateusz Oczkowski, Kozłowski (90' Ruczyński).

-------

Prawdziwy festiwal strzelecki urządzili sobie piłkarze Chemika we Włocławku. Już w pierwszej połowie zaaplikowali gospodarzom sześć bramek! Po dwie bramki strzelili Marzec, Kot i  Maziarz, a jedną Michalski.

Chemik awansował na 6 miejsce w tabeli (23 pkt.) i traci do prowadzącego Lidera Włocławek 5 punktów. Następny mecz na Glinkach 2 listopada o godz. 12:00 z Pogonią Mogilno (7 miejsce, 22 pkt.).

Włocłavia Włocławek - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:7 (1:6)

Chemik Moderator: Laskowski - Chojnacki, Czyżewski, Adamenko, Włosiński, Rysiewski, Maziarz, Kot, Miłek, Marzec, Michalski

-------

Piłkarze BKS-u długo "męczyli się" w meczu z Orlętami Aleksandrów Kujawski. Po przerwie hasło do zdobywania bramek dał trzy minuty po wznowieniu gry Chachuła. Po zwycięstwie bydgoszczanie z dorobkiem 18 punktów są na 10. miejscu w tabeli. Kolejny mecz, 2 listopada o godz. 14.00  zagrają na wyjeździe z trzecią drużyną  tabeli IV ligi  Sportisem Łochowo (26 pkt.).

BKS Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski 6:1 (0:0)

Bramki dla BKS-u zdobyli: Sikierka - 3 (62', 73', 89'), Dudzik - (71', 80') i Chachuła (48')