W przedostatniej jesiennej kolejce IV ligi Zawisza przegrał na własnym boisku z Chełminianką Chełmno 1:2, Chemik Moderator wygrał 4:0 z Notecianką Pakość, a BKS Bydgoszcz pokonał 3:2 na wyjeździe Legię Chełmża.

W przedostatniej kolejce rundy jesiennej Zawisza ponownie zawiódł. Tak należy traktować porażkę na własnym boisku z Chełminianką Chełmno. Goście już w 12 min. objęli prowadzenie po rzucie karnym pewnie egzekwowanym przez Dawida Szpankiewicza. W 27 min. mocnym strzałem zza linii pola karnego wyrównał Patryk Kozłowski.

W drugiej połowie bramkę na wagę zwycięstwa Chełminianki w 80 min. strzelił Oskar Andrzejewski. Po porażce Zawisza spadł na 13. miejsce w tabeli (20 pkt.)

Za tydzień, 23 listopada, w ostatnim meczu rundy jesiennej Zawisza zmierzy się o godz. 12 z BKS-em Bydgoszcz.

Zawisza Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno 1:2 (1:1)

------

Natomiast coraz lepiej radzi sobie Chemik Moderator. Dzisiaj na Glinkach wysoko pokonał Noteciankę Pakość. W pierwszej połowie bramki dla bydgoszczan strzelili: Adam Kacprzak w 3 min., Maksym Adamenko w 14 min. i Raul Chojnacki w 37 min. Wynik meczu w 69 min. na 4:0 ustalił Maciej Kot.

W ligowej tabeli Chemik zajmuje 5. miejsce (29 pkt.) i do prowadzącego Pomorzanina Toruń traci 7 punktów.

Chemik ostatni mecz w rundzie jesiennej rozegra 23 listopada o godz. 13:00 w Chełmnie z Chełminianką.

Chemik Moderator Bydgoszcz - Notecianka Pakość 4:0 (3:0)

-----

Bardzo dobrze spisał się w przedostatniej kolejce BKS Bydgoszcz i pokonał w Chełmży Legię 3:2. Bramki dla BKS-u strzelili: w 15 min. Gracjan Żeglarski, w 52 min. Jan Chachuła i w 63 min. Dawid Wiśniewski.

Dzięki wygranej BKS awansował na 9. miejsce w IV ligowej tabeli (22 pkt.).

Za tydzień, 23 listopada, w ostatnim meczu rundy jesiennej BKS zmierzy się o godz. 12 z Zawiszą.

Legia Chełmża - BKS Bydgoszcz 2-3 (1:1)