Dwie bydgoskie drużyny występujące w IV lidze wygrały wyjazdowe mecze 6. kolejki, jedna przegrała.  Zawisza wygrał 4:1 w Brodnicy ze Spartą, a BKS pokonał w Mogilnie Pogoń 3:0. Chemik Moderator uległ 1:2 we Włocławku Włocłavii.

Mecz w Brodnicy ze Spartą nie rozpoczął się dla Zawiszy szczęśliwie. W 17 min. gospodarze po bramce Reisego objęli prowadzenie. W 30 min. Żylski zmarnował karnego, ale potem bydgoszczanie zdominowali wydarzenia na boisku.

W 32 min. Jaskólski doprowadził do wyrównania, a jeszcze przed przerwą Żylski strzelił drugą bramkę dla Zawiszy. W drugiej połowie Zawisza dołożył dwie bramki: w 68 min. Brzeziński i w samej końcówce meczu Kozłowski.

Sparta Brodnica - Zawisza Bydgoszcz 1:4 (1:2)

Zawisza: Michał Oczkowski - Dahms, Sochań, Żylski (75' Wesołek), Mielcarek (63' Kozłowski), Brzeziński (70' Prejs), Stoppel, Zniszczoł, Czyżniewski (87' Mateusz Oczkowski), Orlicki, Jaskólski (63' Żyliński).

W Mogilnie piłkarze BKS-u strzelali bramki Pogoni w doliczonym czasie gry. W pierwszej połowie po 45 minucie bramkę zdobył Kostkowski. W drugiej połowie bydgoszczanie kolejne dwie bramki zdobyli w czasie czterech doliczonych do meczu przez sędziego minut. Najpierw gola zdobył Paweł Dudzik, a dwie minuty po nim Jan Chachuła.

Pogoń Mogilno - BKS Bydgoszcz 0:3 (0:1)

Trzeci bydgoski zespół występujący w IV lidze nie sprostał dzisiaj we Włocławku Włocłavii. Chemicy zaczęli spotkanie znakomicie. W 5 min. Maziarz pewnie wykonał rzut karny i bydgoszczanie prowadzili. W drugiej połowie gospodarze zagrali szybko i odważnie i zaaplikowali chemikom dwa gola.

Włocławia Włocławek - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:1 (0:1)