W meczu 6. kolejki Energa Basket Ligi Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz przegrała w Szczecinie z Kingiem 71:81.

Astoria przegrała w Szczecinie mecz z Kingiem przez fatalną dyspozycję w III kwarcie spotkania. Gospodarze zaliczyli w niej serię 17:2!  Do przerwy lekką przewagę punktową uzyskali bydgoszczanie. Po przerwie stanęli, a  gospodarze imponowali dynamiką i skutecznością.

King Szczecin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 81:71 (23:23, 20:24, 23:13, 15:11)

King: Jakub Schenk 20, Sherron Dorsey-Walker 17, Stacy Davis 16, Filip Matczak 10, Djoko Šalić 9, Kacper Borowski 7, Michał Marek 2, Paweł Kikowski 0, Michał Kroczak 0.

Astoria: Alan Herndon 12, Paul Jorgensen 11, Klavs Cavars 8, Jakub Nizioł 8, Andrzej Pluta 8, Michał Chyliński 6, Dominykas Domarkas 6, Mateusz Zębski 6, Markus Loncar 4, Michał Krasuski 2, Michał Aleksandrowicz 0.