W pierwszym meczu nowego sezonu IV ligi piłkarze Polonii Bydgoszcz przegrali w Toruniu z Pomorzaninem 0:4.

Od wysokiej porażki rozpoczęli czwartoligowe rozgrywki piłkarze Polonii. Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Bramki padły po kardynalnych błędach gości, a gospodarze bezlitośnie wykorzystali okazje i kiksy obrońców. Rozmiary porażki mogły być mniejsze, gdyby w pierwszej połowie Ekwueme wykorzystał podanie Borna. Pomocnik Polonii zamiast do siatki, trafił w słupek. Na początku drugiej połowy mocno na bramkę gospodarzy uderzył, po rajdzie Dąbka i jego dośrodkowaniu, Sarnowski, ale bramkarz Pomorzanina popisał się świetną paradą i zachował czyste konto.

Pomorzanin Toruń - Polonia Bydgoszcz 4:0 (2:0)

1-0 - Kamil Góral 21'

2-0 - Miłosz Kwiatkowski 43'

3-0 - Miłosz Kwiatkowski 55'

4-0 - Oskar Balcerowicz 72'

Polonia (wyjściowy skład): Szymon Kmiecik - Tomasz Sarnowski, Marcin Gołata, Filip Twardowski, Jakub Kościecha, Michał Grzegorek, Lucky Ekwueme, Przemysław Januszewski, Krystian Born, Wiktor Dąbek, Andrij Melnyk