W meczu kończącym 23. kolejkę TAURON 1. Ligi BKS Visła Bydgoszcz pokonała w Strzelacach Opolskich ZAKSĘ 3:1.

Wicelider tabeli 1. ligi tylko w pierwszym secie nie potrafił przełamać oporu ambitnych gospodarzy. W pozostałych odsłonach meczu bydgoszczanie kontrolowali grę, wygrywając trzy sety.

Visła zajmuje drugie miejsce w tabeli. Traci do prowadzącej Politechniki Lublin trzy punkty. Bydgoszczanie rozegrali jednak jedno spotkanie mniej.

W kolejnym ligowym meczu, 3 marca, Visła zmierzy się w Częstochowie z czwartym zespołem w tabeli - Exact Systems Norwidem.

ZAKSA Strzelce Opolskie - BKS Visła Bydgoszcz 1:3 (25:22, 20:25, 23:25, 22:25)

ZAKSA: Rajsner, Neroj, Błoński, Janus, Sokołowski, Piotrowski, Zieliński (libero), Hendzelewski, Miniak, Roque De Oliveira

BKS Visła: Gałązka, Marcyniak, Gałabow, Karpiński, Masny, Łaba, Kosiba, Kowalski, Bronisławski (libero), Kaźmierczak