Województwo Kujawsko-Pomorskie reprezentowało 13 zawodniczek Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego ?MUKS? Bydgoszcz. Początek turnieju ułożył się po myśli naszej drużyny. W pierwszym meczu zespół Lubuskiego próbował się postawić, jednak Kujawsko-Pomorskie przez cały czas kontrolowało sytuację na boisku i ostatecznie wygrało 73:56. Najwięcej, bo 18 punktów zdobyła Julia Malicka, punkt mniej i double-double (11 zbiórek) zapisała na swoim koncie Aleksandra Szymańska, a osiem razy asystowała Weronika Preihs.

Drugi mecz, który odbył się w sobotę ze Świętokrzyskim, z którym reprezentacja Kujawsko-Pomorskiego pewnie wygrała 85:42. Okazję do dłuższej gry otrzymały zmienniczki, a liderki oszczędzały siły na mecz z Dolnym Śląskiem. Po jedenaście punktów zdobyły Małkowska, Wyczałkowska i Szymańska.

W niedzielę, zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, odbył się mecz o 1. miejsce w turnieju i lepsze rozstawienie w finale. Zarówno Kujawsko-Pomorskie, jak i Dolnośląskie awans zapewniły sobie już w sobotę (po 2 zwycięstwa). Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodyń, bowiem po 10 minutach gry było 20:13. W drugiej kwarcie ekipie z południa Polski udało się zniwelować przewagę i doprowadzić do remisu 30:30. Druga część gry była bardzo wyrównana i zacięta, oba zespoły próbowały odskoczyć przeciwnikowi, jednak bez większego skutku, choć na 5 minut przed końcem to Dolnośląskie prowadziło różnicą 8 punktów (51:43). Ostatecznie, po 40 minutach rywalizacji na tablicy wyników widniał rezultat 55:55, a więc potrzebne było 5 minut dogrywki. Jak się okazało więcej sił i spokoju zachowały reprezentantki Kujawsko-Pomorskiego, które wygrały 71:66. Aż 36 punktów zdobyła Aleksandra Szymańska, a 13 zbiórek dołożyła Sandra Rahn.

Turniej finałowy odbędzie się w dniach 18-22 czerwca 2014 roku w Jeleniej Górze.