Mecz lepiej rozpoczęła Legia. Zawisza zamknięty za podwójną gardą sprawdzał, na co stać wielką Legię. A Legia dłużej utrzymywała się przy piłce, ale pomysłu na strzelenia gola nie miała. Po kwadransie gra przesunęła się na połowę gospodarzy. Zawisza “złapał oddech” i egzekwował rzut rożny za rzutem rożnym. W 31 min. po raz pierwszy mógł się zmienić wynik. Na czystą pozycję wyszedł Żyro i… zmarnował setkę! Inna sprawa, że wybiegnięcie i interwencja Kaczmarka znakomite.

W ostatnich minutach oba zespoły miały okazję na zdobycie bramki, a Zawiszą jedną więcej. W 44 min. Drygas zmarnował okazję po akcji Wójcickiego. Minutę później Radović wbiegł w pole karne i z bliskiej odległości strzelił “fałaszem”, ale interwencja Kaczmarka była pierwsza klasa. W doliczanym czasie gry w doskonałej sytuacji znalazł się Wojciechowski, ale uderzył z pierwszej piłki obok bramki.

W drugiej połowie szczęście opuściło niebiesko-czarnych. Dwie bramki Zawisza stracił nim upłynęło 5 minut gry. Najpierw obrońcy nie upilnowali Radovicia, a dwie minuty później Żyrę. Obaj zdobyli bramki po podobnych akcjach. Przejęli szybkie podania i nie zmarnowali sytuacji “sam na sam” z Kaczmarkiem.

Zawisza starał się gonić wynik, ale Drygas dwukrotnie nie trafił w dogodnych sytuacjach, a na kwadrans przed końcem Luis Carlos też nie dał rady pokonać Kuciaka. Gdy w 80 minucie Drygas obejrzał drugą żółtą kartkę mecz był przegrany.

Wynik na 3:0 ustalił Radović, który w hokejowy sposób zamknął szybką kontrę Legii i z najbliższej odległości z woleja umieścił piłkę w bramce Kaczmarka.

Legia Warszawa – Zawisza Bydgoszcz 3:0 (0:0)

• 1:0 – Miroslav Radović 48’
  • 2:0 – Michał Żyro 50’
  • 3:0 – Miroslav Radović 84’

Legia: Dusan Kuciak – Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Dossa Junior, Tomasz Brzyski, Michał Żyro, Ivica Vrdoljak, Helio Pinto (74’ Daniel Łukasik), Henrik Ojamaa (85’ Raphael Augusto), Miroslav Radović (88’ Orlando Sa), Ondrej Duda.

Zawisza: Wojciech Kaczmarek – Igor Lewczuk, Andre Micael, Łukasz Nawotczyński, Sebastian Ziajka, Kamil Drygas, Sebastian Dudek, Piotr Petasz (88’ Alvarinho), Jakub Wójcicki, Paweł Wojciechowski (60’ Luis Carlos), Bernardo Vasconcelos (69’ Jorge Kadu).

Żółte kartki: Miroslav Radović (Legia) oraz Kamil Drygas (Zawisza).

Czerwona kartka: Kamil Drygas /80’ – za drugą żółtą/ (Zawisza).