Niemal do przerwy Astoria toczyła wyrównany bój w meczu z Legią. Na półtorej minuty przed przerwą Astoria prowadziła 39:38, ale przed syreną straciła osiem punktów pod rząd. Po wznowieniu gry bydgoszczanie dali radę “skrócić dystans” do trzech punktów (43:46, 47:5o), ale później Legia systematycznie przewagę zwiększała.

Większe doświadczenie i skuteczność graczy Legii, zwłaszcza w rzutach za 3 pkt. przesądziły o zwycięstwie gości z Warszawy.
Po trzech zwycięstwach z rzędu bydgoszczanie nie zdobyli 2 punktów.

Astoria Bydgoszcz – Legia Warszawa 73:87 (21:19, 18:27, 14:19, 20:22)

Astoria: Robak 19, Mazur 17, Szyttenholm 15, Fatz 8, Grod 6, Laydych 4, Lewandowski 4, Łucka, Barszczyk, Kutta 0.

Legia: Ł. Wilczek 19, Trybański 13, Aleksandrowicz 13, Parzych 9, Linowski 5, Szumełda-Krzycki 6, Andrzejewski 5, Parzych 5, M. Wilczek 5, Bierwagen 5, Andrzejewski 5.

Więcej zdjęć: TUTAJ