W meczu 10. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz przegrał w Immobile Łuczniczce 1:3 z Legionovią Legionowo.

Tylko jednego seta wygrały zawodniczki Pałacu w domowym meczu z Legionovią. Po dwóch gładko przegranych odsłonach, bydgoszczanki dość łatwo wygrały kolejną. W czwartym secie emocji nie brakowało. Gospodynie goniły wynik i w końcówce doprowadziły do remisu (24:24). W grze na przewagi skuteczniejsze były wrocławianki, które wygrały piąty mecz z rzędu i zainkasowały trzy punkty.

Pałac utrzymał 7. miejsce w tabeli LSK.

Już za dwa dni, we wtorek, 17 grudnia w kolejnym ligowym meczu Pałac zmierzy się na wyjeździe z przedostatnią w tabeli drużyną #VolleyWrocław.

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - DPD Legionovia Legionowo 1:3 (15:25, 16:25, 25:18, 25:27)

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz: Ziółkowska, Stencel, Mazurek, Żurowska, Vanzurova, Fedusio, Jagła (libero) oraz Balmas, Biedziak, Rapacz.

DPD Legionovia Legionowo: Souza, Tokarska, Strantzali, Fidon-Lebleu, Łukasik, Grabka, Lemańczyk (libero) oraz Wójcik, Damaske.