Po trzech wygranych z rzędu Łuczniczka przegrała w Radomiu z Cerrradem Czarnymi. Mecz w pierwszych trzech setach był niezwykle zacięty. Partie rozstrzygały się w samych końcówkach. Najpierw wygrali gospodarze. Bydgoszczanie wyrównali na 1:1. Losy spotkania zdecydowały się w trzeciej odsłonie.

Gospodarze prowadzili w nim aż do drugiej przerwy technicznej (16:13). Bydgoszczanie czterokrotnie doprowadzali do remisu (20:20, 24:24, 25:25, 26:26), ale przy piątym setbolu spasowali. Podobnie jak w czwartym secie, który radomianie wygrali nadzwyczaj łatwo.

W ten sposób marsz Łuczniczki w górę tabeli zatrzymany został na 9. miejscu.

Cerrad Czarni Radom – Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (25:22, 23:25, 28:26, 25:16)

Cerrad Czarni: Kampa, Żaliński, Pliński, Bołądź, Szalpuk, Ostrowski, Majstorovic (libero) oraz La Cavera, Szczurek, Grzechnik

Łuczniczka: Radke, Klinkenberg, Kosok, Jarosz, Ruciak, Jurkiewicz, Żurek (libero) oraz Wolański, Murek, Krzysiek, Nowakowski

Cerrad Czarni Radom pokonałi Łuczniczkę Bydgoszcz 3:1 (25:22, 23:25, 28:26, 25:16) w meczu piętnastej kolejki PlusLigi. MVP Artur Szalpuk.