Już niemal tradycyjnie siatkarze Łuczniczki zaprezentują się bydgoskiej publiczności przed nowym sezonem PlusLigi w hali Łuczniczka meczem o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy z PGE Skrą Bełchatów.

Bydgoscy siatkarze mają już za sobą turniej w Jarocinie, który przyniósł bardzo obiecujące rezultaty. W minioną sobotę w półfinale turnieju pewnie pokonali, bez straty seta, AZS Częstochowa. Finał, w którym Łuczniczka zmierzyła się z Jastrzębskim Węglem, dostarczył wielkich emocji. Po ciężkim boju (np. drugiego seta Łuczniczka wygrała 34:32) bydgoszczanie przegrali tie-break 13:15. W meczu finałowym Łuczniczka wystąpiła w składzie: Szczurek, Katić, Yudin, Jurkiewicz, Nowakowski, Gromadowski, Czunkiewicz (libero) oraz Filipiak, Rohnka, Sacharewicz, Bobrowski. Pokazuje on, że bydgoski zespół przeszedł rewolucję kadrową. Do Łuczniczki dołączył m.in. mistrz Europy – Marcel Gromadowski, złoty medalista Ligi Światowej ? Milan Katić, najlepszy blokujący PlusLigi – Mateusz Sacharewicz czy lubiany przez polskich kibiców Igor Yudin.

Mecz ze Skrą Bełchatów, połączony z prezentacja drużyny, rozegrany zostanie 29 września o godzinie 17:00. Klub zapewnia, że będzie to niezwykły wieczór siatkarski, ze specjalną oprawą, konkursami i atrakcjami.

Przypominamy, że PlusLiga rusza 1 października, ale w meczu ligowym w Łuczniczce będziemy mogli naszych siatkarzy zobaczyć dopiero 15 października w meczu z Indykpolem AZS-em Olsztyn. Dwa pierwsze spotkania Łuczniczka rozegra na wyjeździe.

Sprzedaż biletów na ten mecz jest w toku. Ceny biletów: 20 zł ? bilet normalny, 10 zł ? bilet ulgowy (uczeń, student, emeryt, rencista), 5 zł ? grupowy (grupa uczniów bądź studentów, minimum 15 osób; za każde 15 osób jeden opiekun otrzymuje darmową wejściówkę).
Tam można kupić bilety: w siedzibie klubu, przy ulicy Glinki 79 (I piętro, pokój nr 135), od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00, drogą internetową – http://luczniczkabydgoszcz.ticketik.pl/, w dniu meczu w kasach Łuczniczki 60 minut przed rozpoczęciem spotkania!