Pierwszy set toczył się pod dyktando gospodarzy. Szybko objęli kilkupunktowe prowadzenie i seta wygrali łatwo, do 18.
W drugiej partii przewaga “inżynierów” była mniejsza, bo po drugiej przerwie technicznej Łuczniczka dzięki uważnej grze na siatce Wojciecha Jurkiewicza i Mateusz Sacharewicza odrobiła część start, skracając dystans do dwóch punktów (16:14). Jednak w końcówce Michał Filip był w ataku nie do zatrzymania i drugi set gospodarze wygrali pewnie.

W trzecim secie na początku przeważali bydgoszczanie. Prowadzenie 9:5 było jednak przejawem tylko chwilowego zrywu. Od remisu 11:11 do ofensywy przeszli gospodarze, którzy mecz wygrali dość łatwo.

ONICO AZS Politechnika Warszawska – Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:18, 25:20, 25:20)

Politechnika Warszawska: Zagumny, Kwolek, Kowalczyk, Wrona, Łapszyński, Filip, Olenderek (libero) oraz Samica.

Łuczniczka: Szczurek, Filipiak, Katić, Jurkiewicz, Yudin, Sacharewicz, Czunkiewicz (libero) oraz Bobrowski, Gromadowski, Sieńko, Rohnka, Nowakowski.