Pierwszy set nie dostarczył dużych sportowych emocji, bo od jego początku przewaga olsztyńskich akademików nie podlegała dyskusji. Dopiero na jego finiszu bydgoszczanie podgonili wynik, przegrywając trzema punktami (25:22).

W kolejnych dwóch setach Łuczniczka stoczyła zacięty bój z gospodarzami. W ataku rozegrał się Yudin, który momentami był nie do zatrzymania. Poprawienie skuteczności w ataku pozwoliło jednak wygrać tylko trzeciego seta.

Losy czwartej odsłony spotkania ważyły się do remisu 16:16. W końcówce górą byli gospodarze, którzy pewnie zainasowali trzy punkty.

Sytuacja Łuczniczki w tabeli bez zmian – 14. miejsce.

Indykpol AZS Olsztyn – Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (25:22, 25:21, 20:25, 25:20)

Indykpol AZS: Hadrava, Pliński, Zniszczoł, Śliwka, Woicki, Włodarczyk, Żurek (libero) oraz Buchowski, Boswinkel, Makowski, Palacios.

Łuczniczka: Nowakowski, Katić, Yudin, Filipiak, Szczurek, Sacharewicz, Czunkiewicz (libero) oraz Seńko, Bobrowski.