Siatkarze Łuczniczki nie dostarczyli dzisiaj zbyt wielu emocji w meczu z wicemistrzem Polski. Tylko w pierwszym secie bydgoszczanie nawiązali walkę z rywalami, gdy po ich początkowym prowadzeniu (8:5, 15:11) doprowadzili do remisu (19:19, 20:20). Jednak w najważniejszym fragmencie seta skuteczne ataki Gavina Schmitta dały gościom pewną wygraną.

W kolejnych setach bydgoszczanie tylko w drugim, na jego początku, stawili rzeszowianom opór (8:8). Potem goście dość łatwo odskakiwali na kilka punktów i utrzymywali przewagę aż do zdobycia 25. punktu. Bydgoszczanie nie mieli argumentów, żeby przeciwstawić się rzeszowskim siatkarzom i przegrali.

Łuczniczka Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (21:25, 18:25, 20:25)

Łuczniczka: Nowakowski, Katić, Yudin, Filipiak, Szczurek, Sacharewicz, Czunkiewicz (libero) oraz Bobrowski, Rohnka, Sieńko, Gromadowski.

Asseco Resovia: Lemański, Perrin, Dryja, Ivović, Drzyzga, Schmitt, Wojtaszek (libero) oraz Winters.