W pierwszym secie przewaga Łuczniczki nie budziła wątpliwości. W ataku nie do zatrzymania był Jakub Jarosz.
W drugiej odsłonie gra była już bardziej wyrównana. Gospodarze objęli w nim na początku prowadzenie (5:3), ale goście szybko odrobili straty i na pierwszej przerwie technicznej to oni mieli jeden punkt więcej. Potem do stanu 22:22 gra toczyła się bez przewagi żadnego z zespołów. W końcówce klasę pokazał Jarosz, który zdobył z ataku trzy punkty pod rząd!

Trzeci set to zacięty bój od początku do końca. W samej końcówce bydgoszczanie zagrywali trzy piłki meczowe. Bez rezultatu. To gospodarze wykorzystali swojego czwartego meczbola i zdobyli pierwszy setowy punkt.

Czwarty set był ostatnim. Będzińscy siatkarze dotrzymali kroku gościom do stanu 8:8. Potem bydgoszczanie wywalczyli kilkupunktową przewagę i kontrolowali korzystny wynik do końca meczu. Najwszechstronniejszym zawodnikiem meczu został uznany Jakub Jarosz.

MKS Będzin – Łuczniczka Bydgoszcz 1:3 (18:25, 23:25, 30:28, 21:25)

MKS: Pawliński, Baczkała, Oczko, Warda, Piotrowski,Żuk, Kaczmarek (libero) oraz Kamiński, Schamlewski.

Łuczniczka: Klinkenberg, Kosok, Jurkiewicz, Jarosz, Radke, Ruciak, Żurek (libero) oraz Krzysiek, Wolański.