- Prezydent Niedźwiedzki podszedł do mnie i spytał, czy dam mu szansę sprawdzić się w innym miejscu – zdradził dziennikarzom kulisy personalnych zmian prezydent Rafał Bruski.
Czyli nie za stosowanie mobbingu nastąpiło odwołanie zastępcy prezydenta. Po prostu, Łukasz Niedźwiecki szukał nowych wyzwań. Jak się dzisiaj dowiedzieliśmy, zostanie powołany na stanowisko prezesa Miejskich Zakładów Komunikacyjnych, które się właśnie zwolniło, gdyż Paweł Czyrny podał się do dymisji.
Prezydent Bruski poinformował, że powołana przez niego komisja zbadała zarzuty wobec Łukasza Niedźwieckiego i ?nie stwierdziła mobbingu, a jedynie zachwianie relacji międzyludzkich?.
Za najpoważniejszego kandydata na stanowisko nowego wiceprezydenta uważa “wyborcza.pl” prezesa Bydgoskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego, Andrzeja Półgrabskiego. Czy faktycznie zostanie powołany na to ważne stanowisko w ratuszu, dowiemy się w grudniu. Łukasz Niedźwiecki, nim został w listopadzie 2012 roku zastępcą Bruskiego, też kierował BPTP.