Tylko do pierwszej przerwy technicznej pierwszego seta siatkarze Łuczniczki utrzymywali remisowy przebieg meczu. Następnie, od zagrywki Bartosza Kurka i zdobycia efektownego punktu, gospodarze systematycznie powiększali przewagę (16:11). Mimo paru punktów zdobytych pod rząd przez bydgoszczan pierwszy set pewnie wygrali gospodarze (25:22).

W drugiej odsłonie rzeszowianie panowali na parkiecie niepodzielnie. Tak samo zapowiadał się set trzeci. Najpierw Resovia prowadziła 5:0, ale od wyniku 10:5 bydgoszczanie zdobyli cztery punkty pod rząd (10:9). Do wyniku 19:18 Łuczniczka ciągle “była w grze”, ale finisz Resovii był skuteczny.

Asseco Resovia Rzeszów – Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:18, 25:21)

Asseco Resovia: Tichacek, Jaeschke, Holmes, Kurek, Penczew, Dryja, Ignaczak (libero) oraz Lyneel

Łuczniczka: Radke, Ruciak, Jurkiewicz, Jarosz, Klinkenberg, Kosok, Żurek (libero) oraz Krzysiek, Wolański, Murek, Wiese