MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz od początku meczu narzucił swoje tempo gry i punktował przyjezdne. Po pięciu minutach gry na tablicy wyników widniał rezultat 15:6, a po pierwszej kwarcie gospodynie prowadziły 27:16. W kolejnych częściach gry zawodniczki Krzysztofa Janika i Edwarda Malinowskiego utrzymywały dobrą dyspozycję i skutecznie powiększały przewagę. Do przerwy było 51:31, a ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 107:51.

Kolejne mecze zespół reprezentujący Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy ?MUKS? Bydgoszcz rozegra z PTS Liderem Pruszków (7.02 ? wyjazd, 28.02 ? dom), NLO Nr 71 SMS PZKosz Łomianki (10.02 ? dom, 7.03 ? wyjazd) oraz UKS Huraganem Wołomin (marzec ? wyjazd).

MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz ? UKS Huragan Wołomin 107:51 (27:16, 24:15, 28:10, 28:10)

MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz: Szymańska 22 (1×3), Myśków 20, Papiernik 18 (2×3), Gwizdała 18, Preihs 11 (3×3), Błysz 8, Błaszczak 5, Kozłowska 3, Wyczałkowska 2, Arendt 0, Nowacka 0, Malicka 0.

UKS Huragan Wołomin: Kimzo 14, Pawłowska 13, Opolska 6, Powała 5, Jankowska 3, Kuziora 3, Dąbrowska 3, Panufnik 2, Skuzińska 2, Banaszek 0, Szostakiewicz 0, Wasilewska 0.