Na początku meczu w Pruszkowie kibice zgromadzeni w hali oglądali koncert celnych rzutów za 3 punkty i na początku nieznaczną przewagę gospodyń. Bydgoszczanki szybko doszły do głosu i już po 10 minutach gry prowadziły. W drugiej kwarcie oba zespoły nie mogły się wstrzelić, a szczelna obrona sprawiła, że padł wynik 6:5 dla MUKS WSG SUPRAVIS. Po dość nerwowym początku trzeciej kwarty młodych bydgoszczanek, po przerwie na żądanie trenera Krzysztofa Janika, ponownie drużyna z Bydgoszczy zaczęła budować przewagę i ?odjechała? na 12 punktów przed ostatnią odsłoną. Słabsza skuteczność i głośny doping miejscowych fanów sprawiły, że w końcówce przewaga zaczęła topnieć, lecz ponownie dzięki reakcji trenera MUKS WSG SUPRAVIS zawodniczki ochłonęły i ?dowiozły? do końcowej syreny 6-punktową przewagę.

Bydgoski zespół odniósł tym samym drugie zwycięstwo w finale strefowym 2. ligi kobiet i ma 1 punkt straty do PTS Lidera Pruszków oraz 2 ?oczka? do TK Alles Głowno. Tym samym MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz wciąż pozostaje w walce o dwa miejsca premiowane awansem do półfinału o awans do 1. ligi kobiet. Kolejne mecze zespół reprezentujący Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy rozegra z PTS Liderem Pruszków 28 lutego u siebie, a później zmierzy się z NLO Nr 71 SMS PZKosz Łomianki (01.03 ? dom, 07.03 ? wyjazd) oraz UKS Huraganem Wołomin (marzec ? wyjazd).

PTS Lider Pruszków – MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz 53:59 (18:22, 5:6, 11:18, 19:13)

PTS Lider Pruszków: Katarzyna Agnieszczak 15, Jolanta Nowocin 12, Klaudia Babecka 8, Kamila Petryka 7, Daria Doga 5, Maja Stachura 4, Agata Pacuszka 2, Katarzyna Dąbrowska 0, Katarzyna Miłobędzka 0

MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz: Aleksandra Szymańska 18, Martyna Myśków 17, Weronika Papiernik 10, Natalia Gwizdała 5, Weronika Preihs 5, Natalia Błaszczak 2, Magdalena Błysz 2, Oliwia Arendt 0, Agnieszka Kozłowska 0, Martyna Nowacka 0.