Początek spotkania ułożył się dość niefortunnie, bowiem po dobrych akcjach brakowało skuteczności, przez co po 2 minutach gry przyjezdne prowadziły 7:1. Po przerwie, o którą poprosił trener Krzysztof Janik nasz zespół zaczął odrabiać straty i po pierwszej kwarcie było 25:17 dla gospodyń. W drugiej części gry dzięki bardzo dobrej obronie i celnym rzutom za 3 punkty udało się odskoczyć na 21 punktów.

Po przerwie koszalinianki odrobiły cztery punkty, jednak szybko “trójką” odpowiedziała Martyna Myśków. Po 30 minutach gry na tablicy widniał wynik 63:38. W ostatnich dziesięciu minutach 25-punktową przewagę udało się powiększyć o kolejne dziesięć “oczek” i ostatecznie MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz wygrał 85:50.

Kolejny mecz liderki II ligi rozegrają 14 grudnia. Bydgoszczanki podejmą we własnej hali KS Basket 25 Bydgoszcz.

MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz – KSKK Koszalin 85:50 (25:17, 21:8, 17:13, 22:12)

MUKS WSG SUPRAVIS: Gwizdała 27, Myśków 14, Papiernik 13, Szymańska 11, Preihs 9, Kostencka-Janik 5, Pomykajczyk 2, Rahn 2, Malicka 2, Wyczałkowska 0, Wisniewska 0, Błysz 0

KSKK Koszlin: Sobajtis 15, Koszykowska 11, Staciwa 10, Sak 3, Razik 3, Brzezińska 3, Sendlewska 2, Gatz 2, Machnikowska 1, Juraszczyk 0, Karacan 0, Popławska 0