Turniej półfinałowy bydgoszczanki rozpoczęły udanie od pewnego zwycięstwa z RMKS Rybnik 100:51. Wszystkie zawodniczki MUKS WSG SUPRAVIS zdobyły punkty, a double-double zanotowała Sara Wyczałkowska (13 punktów, 11 zbiórek). W drugim meczu VBW GTK Gdynia po walce pokonała UKS Basket Ostrów Wielkopolski.

W sobotę gdynianki pokonały wysoko Rybnik. MUKS WSG SUPRAVIS rywalizował z gospodyniami. Po pierwszej kwarcie, przegranej 15:23, zaczęły odrabiać straty i do przerwy prowadziły różnicą 6 punktów. W drugiej części gry podopieczne Krzysztofa Janika i Edwarda Malinowskiego powiększyły swoją przewagę i ostatecznie wygrały 91:62. Double-double w tym spotkaniu na swoim koncie zapisała Bogna Gołochowicz (25 punktów, 11 zbiórek), natomiast 23 punkty zdobyła kapitan zespołu, Weronika Preihs. Po zakończeniu naszego meczu pewnym było, że MUKS WSG SUPRAVIS i VBW GTK Gdynia wywalczyły awans do finałów mistrzostw Polski (U-14 K), a niedzielny pojedynek zadecyduje o końcowej kolejności i przydziale do grup w turnieju finałowym.

Ostatniego dnia młode bydgoszczanki rozegrały zdecydowanie najsłabsze spotkanie. Po walce przegrały z VBW GTK Gdynia 55:58, a głównie raziła skuteczność, która ostatecznie wyniosła niespełna 31 %, przy niemal 50-procentowej skuteczności rywalek. W meczu decydującym o trzecim miejscu w półfinale wygrały gospodynie.

Organizatorzy wyróżnili najlepsze zawodniczki ze wszystkich zespołów. Z MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz wybrano Amelię Izdebską.