Dzisiejszy debiut od początku układał się pomyśli MUKS WSG SUPRAVIS. Dzięki dobrej obronie przeciwniczki miały bardzo duże problemy ze zdobywaniem punktów. Do przerwy na tablicy wyników widniał wynik 36:29 dla gości. Po przerwie zawodniczki KS Basketu 25 były skuteczniejsze w rzutach za 3 punkty, dzięki czemu odrabiały straty, jednak za każdym razem odpowiedź podopiecznych Krzysztofa Janika była błyskawiczna. Ostatecznie MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz wygrał w stosunku 74:70.

MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz to zespół złożony z wychowanek – dwóch juniorek (rocznik 1997), kadetek (roczniki 1998-1999), wspieranych przez doświadczone zawodniczki Justynę Kostencką-Janik i Martynę Myśków.

Kolejne spotkanie MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz zagra z INEĄ AZS Poznań.

MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz: Justyna Kostencka-Janik, Dominika Pomykajczyk, Sara Wyczałkowska, Kinga Wiśniewska, Sandra Rahn, Dagmara Kaczmarek, Magdalena Błysz, Natalia Gwizdała, Aleksandra Szymańska, Weronika Papiernik ? kapitan, Martyna Myśków, Julia Malicka

Trener: Krzysztof Janik
Asystent trenera: Edward Malinowski
Kierownik drużyny: Rafał Bejtka