Bydgoskie siatkarki po wygranej nad KSZO Ostrowiec w pierwszej rundzie wstępnej fazy play-off o miejsca 9-12 w kolejnej konfrontacji przegrały z Developres SkyRes Rzeszów.

Gospodynie pierwszego seta oddały za darmo. Na jego początku popełniały proste błędy i na pierwszej przerwie traciły już pięć punktów (3:8). Podopieczne Adama Grabowskiego grały nerwowo i zdobyły dwa razy mniej punktów niż ich rywalki.

Drugi set to przebudzenie pałacanek. Tym razem to rzeszowianki łatwo oddawały punkty (5:1). Szybko jednak otrząsnęły się z niemocy i mozolnie zaczęły odrabiać stratę. Mecz w tej fazie był zacięty, choć górę znowu zaczęły brać przyjezdne (14:16 – na drugiej przerwie technicznej). Końcówka była wyrównana, ale w grze na przewagi Developres znowu okazał się skuteczniejszy.

W trzecim secie rzeszowianki udowodniły, że dzisiaj bydgoszczanki nie dadzą im rady. Utrzymywały kilkupunktową przewagę i zachowując kontrolę nad przebiegiem gry wygrały mecz.