W 4. kolejce IV ligi trzy bydgoskie drużyny wygrały swoje mecze. Zawisza pokonał w Chełmnie 4:0 Chełminiankę, Chemik wygrał na Glinkach z Orlętami Aleksandrów Kujawski 3:0, a BKS Bydgoszcz wygrał w Izbicy Kujawskiej z Kujawianką 4:1.

Trzy bydgoskie drużyny występujące w IV lidze odniosły dzisiaj efektowne zwycięstwa.

Zawisza w Chełmnie wysoko pokonał Chełminiankę 4:0. Pierwszego gola w 27 min. meczu strzelił Adrian Brzeziński. Trzy kolejne bramki bydgoszczanie strzelili w końcówce drugiej połowy. W 78 min. autorem gola był Kamil Żylski, a 10 minut później wynik meczu na 3:0 podwyższył Patryk Kozłowski. W doliczonym czasie gry wynik spotkania na 4:0 ustalił z rzutu karnego Mateusz Oczkowski.

Chemik Moderator w meczu na Glinkach dość łatwo pokonał Orlęta Aleksandrów Kujawski, wygrywając 3:0. Pierwszą bramkę w 25 min. strzelił  Szymon Maziarz. Tuz przed przerwą wynik podwyższył Grzegorz Adamski. Wynik meczu ustalił w doliczonym czasie gry ustalił Gabriel Pieczyński.

BKS Bydgoszcz po bezbramkowej pierwszej połowie w drugiej połowie rozbił Kujawiankę. W Izbicy Kujawskiej bramki padły po dwóch trafieniach Piotra Siekirki, jednym Arkadiusza Piskorskiego i rzucie karnym. Honorowe trafienie dla gospodarzy przy stanie 0:4 było autorstwa Sebastiana Antasa.