Tylko na początku meczu z trzecią drużyną po rundzie zasadniczej I ligi Astoria zaskoczyła gospodarzy agresywną obroną i szybkimi atakami. Kutnianie zmobilizowali się i różnicę 16:7 dla gości, na koniec kwarty zniwelowali do dwóch punktów (20:18). Wyrównane szanse obu zespołów na zwycięstwo utrzymały się do przerwy, kiedy to na tablicy wyników był remis (po 35).

W trzeciej kwarcie kutnianie przełamali opór bydgoszczan i wyszli zdecydowanie na prowadzenie. Astoria odrobiła część strat w końcówce meczu, ale na Polfarmex w tym sezonie była za słaba.

Polfarmex Kutno – Astoria Bydgoszcz 76:62 (20:18, 15:17, 28:8, 13:19)

Polfarmex: Mazur 19, Bartosz 15, Pabian 9, Dłuski 8, Jakóbczyk 8, Kulon 4 Rduch 4, Sikora 3, Bręk 2, Glabas 2, Szwed 2.

Astoria: Obarek 13, Robak 9, Bierwagen 8, Laydych 7, Małgorzaciak 7, Milczyński 5, Lewandowski 4, Kowalewski 4, Barszczyk 3, Kutta 2, Rąpalski 0, Szyttenholm 0.