Trener bydgoskiego zespołu Dawid Niezbecki miał możliwość sprawdzenia formy ponad 30 kandydatów do występów w klasie B, w której bydgoszczanie będą występować w nowym sezonie.

Sparing rozegrany został w trzech tercjach po 30 minut. W 22 minucie Zawisza wygrywał już 3:0. Prowadzenie w 8 min. strzałem w samo ?okienko? zdobył Krzysztof Łożyński. Była to najładniejsza bramka meczu. Potem 5 goli zdobyli gospodarze. Na szczęście, w ostatniej tercji znów dominowali bydgoszczanie. W 68 minucie Adam Wiśniewski uzyskał tzw. kontaktowego gol, a w samej końcówce na 5:5 wyrównał Wojciech Lewandowski. Wynik tego meczu nie był najważniejszy. Celem sparingu było sprawdzanie koncepcji taktycznych i przydatności poszczególnych piłkarzy.

GLKS Dobrcz (klasa A) ? SP Zawisza Bydgoszcz (klasa B) 5:5 (2:3, 2:0, 1:2)

Pierwsza 11:

• Jan Stypczyński ? Andrzej Grugiel, Bartosz Bigalke, Sebastian Każuro, Bartosz Stoppel, Krzyżak, Adam Wiśniewski, Krzysztof Łożyński, Jarosław Lewandowski, Oskar Ziemba, zawodnik z Poznania