Koszykarze Astorii w ostatniej kwarcie przez sześć minut nie potrafili zdobyć ani jednego punktu i przegrywali ją nawet 0:17. Mecz goście rozpoczęli znakomicie i po pierwszej kwarcie prowadzili różnicą 8 pkt. Potem gospodarze odrobili straty, ale przed ostatnią kwartą to goście prowadzili 2 pkt. W ostatniej części meczu bydgoszczan dotknęła niemoc rzutowa i minimalną przewagę roztrwonili, wyraźnie ulegając doświadczonemu zespołowi z Gliwic.

GTK Gliwice – Astoria Bydgoszcz 83:68 (14:22, 26:17, 18:21, 25:8)

GTK: Szymański 15, Podkowiński 13, Paul 12, Donigiewicz 11, Wróbel 10, Fraś 9, Kołcz 5, Weiss 4, Maj 2, Paszek 2, Podulka 0.

Astoria: Laydych 22, Dymała 16, Szyttenholm 12, Grzesiński 9, Fatz 5, Barszczyk 4, Kutta 0, Obarek 0, Frąckiewicz 0, Krzywdziński 0, Łucka 0.