Enea Astoria Bydgoszcz niespodziewanie przegrała przed własną publicznością z AZS AGH Kraków 76:85 w sobotnim meczu I ligi koszykarzy.

Porażka koszykarzy Astorii w Artego Arenie z beniaminkiem I ligi AZS-em AGH Kraków to spora niespodzianka. Bydgoszczanie dali się kompletnie zaskoczyć w pierwszych 10 minutach gry, a w drugiej połowie nie dali rady odrobić straty.

Za tydzień Astoria zmierzy się w Wałbrzychu z Górnikiem Trans.eu.

Enea Astoria Bydgoszcz - AZS AGH Kraków 76:85 (11:25, 24:27, 16:14, 25:19)

Enea Astoria: Michał Nowakowski 21, Grzegorz Kukiełka 12, Mikołaj Grod 12, Łukasz Frąckiewicz 9, Paweł Śpica 5, Michał Aleksandrowicz 4, Mateusz Fatz 4, Dorian Szyttenholm 4, Jakub Kondraciuk 3, Jakub Dłuski 2, Karol Lebiedziński 0, Adrian Barszczyk 0.

AZS: Michał Sadło 20, Artur Włodarczyk 15, Maciej Koperski 13, Michał Borówka 13, Iwan Wasyl 8, Tomasz Zych 7, Bartosz Czerwonka 4, Bartłomiej Podworski 3, Konrad Mamcarczyk 2, Patryk Kędel 0.