W meczu 1. kolejki grupy A Pucharu Europy koszykarki Artego Bydgoszcz pokonały przed własną publicznością InwestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 92:74.

Artego w drugiej kwarcie rozbiło drużynę z Gorzowa. Podopieczne Tomasza Herkta w ciągu 5 minut zdobyły 17 punktów, nie tracąc ani jednego. Wygrana kwarta w stosunku 28:12 przesądziła o zwycięstwie bydgoszczanek.

Artego Bydgoszcz – InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 92:74 (19:20, 28:12, 21:23, 24:19)

Artego: Karolina Poboży 16, Ziomara Morrison 16, Elżbieta Międzik 15, Dragana Stankovic 12, Tamara Radocaj 11, Paulina Kuczyńska 10, Agnieszka Szott-Hejmej 8, Julie McBride 4, Katarzyna Kocaj 0, Paulina Niedziółka 0.

InvestInTheWest Enea: Maria Papowa 26, Laura Juskaite 15, Sharnee Zoll-Norman 8, Daria Stelmach 8, Kyara Linskens 7, Ariel Atkins 6, Annamaria Prezelj 2, Katarzyna Fikiel 2, Katarzyna Dźwigalska 0, Julija Rycikawa 0.