Na koniec jesiennej rundy IV ligi BKS Bydgoszcz pokonał Orlęta Aleksandrów Kujawski 5:4, a Chemik Moderator przegrał w Chełmży z Legią 0:2.

W ostatnim przed zimową przerwą meczu IV ligi BKS Bydgoszcz pokonał na własnym boisku Orlęta Aleksandrów Kujawski 5:4. Przy stanie 3:2 dla BKS-u w 57 min. drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną, ujrzał zawodnik drużyny gości - Miłosz Sadowski. Mimo osłabienia Orlęta wyrównały w 85 min. stan meczu na 4:4. BKS zwycięskiego gola strzelił w doliczonym czasie gry.

Po rundzie jesiennej BKS z dorobkiem 23 punktów po 16 rozegranych spotkaniach zajmuje 10. miejsce  w tabeli.

Budowlany KS Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski 5:4 (3:2)

Chemik Moderator przegrał swój ostatni ligowy mecz roku 2020. Chemicy w Chełmży ulegli tamtejszej Legii 0:2. Bramki bydgoska drużyna straciła po przerwie (52' Daniel Widz, 85' Bartosz Szprenglewski).

Aktualnie Chemik Moderator z dorobkiem 28 punktów po 16 rozegranych meczach zajmuje 5. miejsce w tabeli IV ligi. Do lidera Zawiszy chemicy tracą 11 punktów.

Legia Chełmża - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:0 (0:0)