W meczu 2. kolejki IV ligi Zawisza pokonał na wyjeździe KS Brzoza 6:2.

Ostre strzelanie urządził sobie Kamil Żylski w meczu z KS Brzoza. W każdej połowie spotkania strzelił po trzy bramki. Zawisza odniósł efektowne zwycięstwo z beniaminkiem ligi z podbydgoskiej Brzozy - 6:2. W drużynie gospodarzy najlepiej spisał się Patryk Straszewski. Ex-zawiszanin również strzelał równo - po jednym golu w każdej połowie.

KS Brzoza - Zawisza Bydgoszcz 2:6 (1:3)

KS Brzoza: Prusakowski - Bagniewski, Rybarczyk, Krężęl (82' Wielczuk), Raczkowski, Koronowski, Straszewski, Szalla, Krajewski (57' Matthaus), Krysiak, Retlewski (90' Bakowski)

Zawisza: Karbowski (36. Stypczyński) - Zniszczoł (86. Falkowski), Stoppel, Orlicki, Oczkowski - Sochań (33' Dahms), Kozłowski - Prejs (58' Brzeziński), Piekuś (81' Mielcarek), Żyliński - Żylski