W 20. kolejce rozgrywek Ligi Siatków Kobiet Pałac przegrał w Krakowie z Treflem Proximą 1:3.

Pierwszy set meczu Pałacu w Krakowie z Treflem Proximą przyniósł wielkie emocje. Lepiej zaczęły gospodynie, ale bydgoszczanki dotrzymywały im kroku i w połowie seta wyrównały wynik (13:13). Później prowadzenie zmieniało się wielokrotnie. Gdy gospodynie wywalczyły trzypunktową przewagę (23:20) można było sądzić, że losy seta się rozstrzygnęły. Wtedy cztery punkty pod rząd zdobyły Pałacanki, ale Brzezińska doprowadziła do wyrównania (24:24). Pałac miał jeszcze trzy setbole, ale seta wygrał Trefl dzięki trzem zdobytym punktom z rzędu na finiszu.

W drugiej partii Pałac od remisu 5:5 spasował i przegrał seta wysoko. Trzecia odsłona przyniosła kompletne odwrócenie ról. Pałacanki rozbiły gospodynie, wygrywając osiem piłek pod rząd (od 12:17 do 12:25). Co dziwne, czwarty set kompletnie odwrócił role i tym razem krakowianki nie miały problemów z odniesieniem wysokiej wygranej.

Po przegranej w Krakowie i zwycięstwie Budowlanych Toruń w Legionowie (3:2), Pałac spadł na przedostatnie miejsce  w tabeli.

Już w środę, 7 marca, Pałac zmierzy się w Muszynie z Polskim Cukrem Muszynianką.

Trefl Proxima Kraków - Pałac Bydgoszcz 3:1 (29:27, 25:17, 12:25, 25:18)

Trefl Proxima: Talas, Clement, Paszek, Łukasik J., Brzezińska, Pavan, Kulig (libero) oraz Szymańska, Budzoń, Woźniak, Słonecka.

Pałac: Misiuna, Mazurek, Krzywicka, Maternia, Różyńska, Fojucik, Jagła (libero) oraz Kuligowska, Szczygioł, Fedusio.