Pierwsze dwa sety w Legionowie siatkarki Pałacu toczyły z Siódemkami jak równy z równym. Jednak mecz skończyły niemal jak zawsze. W drugim secie prowadziły nawet 24:21. Cóż z tego, kiedy nie potrafiły na swoją korzyść rozstrzygnąć żadnego z trzech setboli. Trzeciego seta gospodynie wygrały już łatwiej, do 21.

Pałac ciągle pozostaje z trzema punktami i jednym zwycięstwem w lidze na koncie i wszystko wskazuje na to, że w play-out zagra z PGNIG-iem Naftą Piła.

MVP: Aleksandra Wójcik

Siódemka SK bank Legionovia – Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 29:27, 25:21)

Siódemka: Raonić, Rakić, Sołodkowicz, Tomsia, Barfield, Jóźwicka, Rybaczewska (libero) oraz Łukaszewska, Bąk, Wójcik, Szymańska, Saad

Pałac: Połeć, Twardowska, Sawoczkina, Naczk, Karczmarzewska-Pura, Kaliszuk, Wysocka (libero) oraz Biedziak, Korabiec, Fojucik, Głaz, Dybek